Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
39
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
945
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Менеджер по продажам жилой недвижимости.
Город Одесса.
Тщательно
исследую тенденции рынка и стоимость недвижимости, умею подбирать
недвижимость согласно всем требованиям клиента.
Слышу и понимаю)

Продаж квартир (7)

  • Graunt
    54 000 $
    947 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 122

    2 кімнати
    57 / 21 / 21 м²
    поверх 15 з 25
    1 тиж. тому
    Продаётся однокомнатная квартира площадью 57 м² в жилом комплексе «Аквамарин» на Фонтанской дороге, на 15 этаже. Подходит под программы. Планировка свободная: просторная комната 21 м² и кухня 21 м², что позволяет удобно зонировать пространство под себя. Панорамные окна обеспечивают много естественного света. Из квартиры открывается приятный вид на частный сектор. Комплекс закрытого типа с охраной и подземным паркингом, что обеспечивает комфорт и безопасность проживания. В шаговой доступности — море, оборудованный пляж и красивая набережная в районе 16-й станции Большого Фонтана. Звоните, чтобы получить больше информации и записаться на просмотр!
    Рієлтор
  • Graunt
    93 000 $
    1 550 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 122

    2 кімнати
    60 / 25 / 16 м²
    поверх 18 з 25
    1 тиж. тому
    2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Аквамарин» Розташована на 18-му поверсі 22-поверхового будинку. Загальна площа — 60 м². Квартира грамотно спланована: дві окремі спальні та простора кухня. Повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїхати одразу без додаткових вкладень. З вікон відкривається приємний, не перевантажений забудовою краєвид. Будинок оснащений генератором, є підземний паркінг, цілодобова охорона та система відеоспостереження — усе для комфорту та безпеки. До моря — лише 5 хвилин пішки. Ціна — вигідніша за аналогічні пропозиції на ринку.
    Рієлтор
  • Graunt
    41 500 $
    1 025 $/м²

    Прохоровська вул., 40

    1 кімната
    41 / 15 / 10 м²
    поверх 10 з 16
    2 тиж. тому
    Продаю 1-кімнатну квартиру в ЖК Прохоровський квартал. Вул. Прохоровська, 40 10 поверх.
    Рієлтор
  • Graunt
    64 900 $
    1 411 $/м²

    Дача Ковалевського вул., 121

    1 кімната
    46 / 16 / 17 м²
    поверх 1 з 7
    2 тиж. тому
    Предлагается к продаже однокомнатная квартира с современным ремонтом и идеальным сочетанием оттенков, создающим ощущение уюта и спокойствия. Общая площадь — 46 м², где каждая деталь продумана до мелочей. Просторная кухня-гостиная 16 м² — сердце квартиры, где приятно собираться за чашкой кофе или ужином с близкими. Высокие потолки 3 метра добавляют пространства и воздуха. Квартира полностью укомплектована мебелью и бытовой техникой, установлено индивидуальное газовое отопление — комфорт и экономия в любое время года. Расположена на первом этаже, с окнами во внутренний зелёный двор, где всегда тихо и уютно. • закрытая охраняемая территория • круглосуточное видеонаблюдение • подземный парки...
    Рієлтор
  • Graunt
    67 700 $
    1 651 $/м²

    Краснова вул., 1-Б

    1 кімната
    41 / 18 / 12 м²
    поверх 22 з 24
    2 тиж. тому
    Чудова 1-кімнатна квартира в ЖК «61 Перлина», вул. Краснова Сучасний будинок від KADORR з повною автономією та високим рівнем безпеки. 5 поверх Загальна площа — 41 м² Квартира з продуманим плануванням та якісним ремонтом. Переваги квартири: Простора кухня-вітальня з виходом на балкон Окрема спальня Суміщений санвузол Частково укомплектована меблями та технікою Сучасний ремонт — можна заїжджати і жити Особливості будинку: Повна автономія будинку Резервне водопостачання та електропостачання Газова котельня на даху Потужний генератор, який забезпечує безперебійне електрику, опалення та роботу ліфтів Закрита територія, що охороняється Підземний паркінг Ліфти швидкісні та безшумні...
    Рієлтор
  • Graunt
    53 000 $
    779 $/м²

    Ковалевського узвіз, 7

    3 кімнати
    68 / 37 / 12 м²
    поверх 10 з 17
    2 тиж. тому
    3-кімнатна квартира на вул. Пішонівській Поверх 10 Площа 68 м² Додатково комора 2,2 м² (купується окремо) Стан від будівельників — можливість реалізувати власний дизайн Світла квартира з видом на Дюківський парк Ключі на руках оперативний показ
    Рієлтор
  • Graunt
    137 000 $
    1 245 $/м²

    Рєпіна вул., 1-Б

    2 кімнати
    110 / 50 / 15 м²
    поверх 3 з 6
    2024 рік побудови
    2 тиж. тому
    2-кімнатна ЖК Сапфір 10 ст. Великого Фонтану 110 кв. м 3/6 поверх Переуступка
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: